6 komentárov

Add a Comment
  1. Myšlienka kruhového objazdu na tomto mieste sa mi páči. Že v strede je ten skladačkový plastový obrubník, to bez ťažkostí prehĺtnem. No pri pohľade na fotky 13, 15 a 16 mi je zle. Toľko neregulovaného priestoru tam je, že si to vyslovene pýta šrafovanie alebo ostrovček.

    1. stál som tam keď to skladali, bol tam pán, ktorý to projektoval. Presne túto otázku som mu položil, odpoveď znela – zajtra tie čiary budú maľovať

      1. To ma teší. Snáď to bude vyzerať lepšie.

  2. Mňa by dosť zaujímalo, ako sa budú vodiči chovať pri odbočení z Alvinczyho doľava na Masarykovu smerom k železnici. Ten kruháč je tam totiž úplne mimo, takže nie je problém odbočiť priamo (samozrejme oproti autám zo Svätoplukovej). Navyše aj tá značka „Kruhový objazd“ z Alvinczyho je umiestnená tak, že je až v križovatke vpravo, takže sa to tvári akoby sa to netýkalo tých čo odbočujú doľava. No podľa mňa zle osadená značka (mala byť skôr) a ak nedokončia aj vodorovné značenie, aby bolo jasné, že všetci musia do kruháča, tak nehoda je na svete raz dva…Toto sú zasa také slovenské lacné a rýchle dočasné riešenia na 20 rokov. Namiesto toho, aby sa vybralo trocha asfaltu z toho rohu pred tým prázdnym parkoviskom pri škole (ak tam ešte je tá škola) a ten kruhový objazd sa urobil poriadne s obrubníkmi, nejakým stožiarom na osvetlenie v strede, nebodaj záhradníckou výzdobou a vytrhnúť tie staré otrasné 50 ročné lampy po bokoch. Beriem to že je to len dočasné riešenie, a snáď to urobia raz aj natrvalo, ale ako to poznám, bude to tam ešte aj za 10 rokov takto….

    1. Dnes bolo doplnené vodorovné dopravné značenie…

  3. Kto to vymyslel?,zaslúži si to nobelovku za umelé prekážky v cestnej komunikácii,choďte sa tam pozrieť ako to vyzerá dnes 6.11.,keď niekto cez plasťáky prebehne a povedzte to aj výmyselníkovi nech to uprace,dopravné značky uprostred cesty,fakt dobré.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.