Výmena asfaltového krytu cestnej komunikácie na Rastislavovej ulici

Na Rastislavovej budú od piatku dopravné obmedzenia

Z dôvodu výmeny asfaltového krytu dôjde v piatok (24. 8. 2018) k zmene organizácie dopravy (okolo poludnia) aj na úseku miestnej cestnej komunikácie na Rastislavovej ulici, v dĺžke cca 110 metrov a šírke jedného jazdného pruhu. Pôjde o úsek od Paulínyho ulice smerom ku križovatke ulíc Rastislavova a Južná trieda. V danom úseku bude ľavý odbočovací pruh skrátený, pretože bude pre motoristov využívaný ako protismerný jazdný pruh, a to od križovatky Rastislavova – Gemerská v smere na Južnú triedu. Stavbári predpokladajú, že práce v tomto úseku ukončia takisto v sobotu (25. 8. 2018) dopoludnia, v prípade zhoršenia poveternostných podmienok to ale môže byť až v pondelok (27. 8. 2018).
Vodičov motorových vozidiel stavbári prosia a vopred im ďakujú za trpezlivosť, ohľaduplnosť a zvýšenú pozornosť v uvedených úsekoch. Zároveň prosia, aby sa motoristi ak môžu, vyhli uvedeným lokalitám a predišli tak prípadným dopravným kolapsom. 
Zmeny v organizácii dopravy budú riadne vyznačené prenosnými dopravnými značeniami, ktoré odsúhlasil Krajský dopravný inšpektorát Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach. 

www.kosice.sk/article.php?id=21610


Updated: 23. marca 2019 — 22:08

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.