Villa Košice

Na kopci v časti Podhradová s výhľadom na mesto je navrhnutý päťpodlažný terasový dom s 25 bytmi. Osadenie terasového domu je jedinečné vzhľadom k mestu a danej štvrti. Obytný dom je situovaný na konci ulice s rodinnými domami. Lokalita spojuje výhody života v meste s pokojným životom na vidieku a pohodlím, ktorý očakávate od exkluzívnej komunity. Filozofiou projektu je vytvoriť prostredie, ktoré ponúka všetko pozitívne čo je na živote v meste a zároveň umožňuje prežívať voľný čas v prírode alebo aktívnym odpočinkom a športom. Prvú časť tejto filozofie reprezentuje objekt vybavený modernou technológiou, ktorá zabezpečuje, že život sa stáva slobodnejší bez starostí s možnosťou podnikať to , čo Vás práve baví. Druhú časť predstavuje samotná lokalita, ktorá sa nachádza na severe Košíc v blízkosti rekreačného strediska Kavečany.

Prízemie je riešené ako obslužná časť. Nachádzajú sa tu garážové státia pre parkovanie desiatich aut, dve garáže a pivnice ku každému bytu. Ďalšie tri podlažia ponúka bytové jednotky s jedno dvoj alebo trojizbovými bytmi s možnosťou variability jednotlivých dispozícií.

Na poslednom podlaží sa nachádzajú štyri byty z ktorých sú dva celkom individuálne penthausy. Výťahom vyjdete priamo do svojej rezidencie a okrem úchvatných pohľadov na Košice, Vám ponúkame nebývalú flexibilitu vnútorného usporiadania vrátanie riešenia 64 m2 terasy. Terasy sú navrhnuté na južnej strane domu tak, aby v lete dostatočne tienili a v zime umožnili čo najväčšie oslnenie interiéru. Posledné podlažie na viac dovoľuje samostatný vstup na strechu s možnosťou parkovej úpravy. Sloboda života na tomto podlaží umožňuje osadenie krbu či jaccuzi. Architektonickým šperkom sa môže stať i plytký reflexný bazén.

http://www.villakosice.sk/

Updated: 22. marca 2019 — 21:52

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.