Športovo – apartmánový areál Lokomotíva Košice

Projekt spájajúci bývanie so športovou a rekreačnou zónou – športovo-apartmánový areál, Lokomotíva Košice. Projekt, ktorý revitalizuje dlhodobo nevyužité a zanedbané územie dvoch bývalých, tréningových ihrísk a nahrádza ich novou, športovo-rekreačnou a obytnou zónou.

V tejto rekreačnej zóne sa bude nachádzať celkovo viac ako 10 vonkajších športovísk (bežecký ovál, multifunkčné ihrisko, futbalové ihrisko, bedmintonové ihriská, petangové ihrisko a iné.) a moderné, vnútorné športovisko (fitness centrum, tenisové a bedmintonové kurty, ping-pong, wellness.). Budúci obyvateľ areálu, ale aj široká verejnosť búdu takto môcť na novovzniknutých športoviskách praktizovať viac ako 20 športov. Samotné športoviská budú ukončené a kolaudované zároveň s obytnou časťou a neostanú tak nesplneným sľubom do budúcna.

Súčasťou areálu bude aj 6 apartmánových domov s 81 apartmánmi rôznych veľkostí a dispozícii. Tieto apartmány budú slúžiť na predaj alebo prenájom profesionálnym alebo amatérskym športovcom a ich rodinám. (Podmienkou pre kúpu alebo prenájom apartmánu bude členstvo minimálne jedného rodinného príslušníka v športovom klube. )

Areál budú dotvárať rekreačné zóny, parčíky, fontány a všadeprítomná zeleň. Veríme že takto vznikne unikátna, funkčná zóna umožňujúca športovcom život v bezprostrednej blízkosti športovísk.

sport-lokomotiva.sk

Updated: 21. marca 2019 — 22:10

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.