Športová zóna Rádia Košice

Príďte si zašportovať každú nedeľu medzi 15tou a 17tou hodinou do centra mesta. Žiadne autá, len športujúci Košičania. Zoberte si inline korčule, bicykel alebo si príďte zabehať. Moyzesova ulica bude len Vaša.

Rádio Košice pre vás v spolupráci s mestom Košice otvára Moyzesovu ulicu. Korčuliari, ale aj cyklisti, skejteri, kolobežkári či bežci budú môcť využívať štvorprúdovú ulicu od križovatky pred Domom umenia po križovatku na Bačíkovej ulici. Ideálny povrch a prázdnu ulicu využila minulý rok tisícka detí i dospelých. Tento rok sa budú môcť športovo vyžiť v termíne od 17.júna do 30.septembra každú nedeľu od 15.00 hod. do 17.00 hod.

Uzávierka a obchádzka bude vyznačená dopravným značením a zariadením. Pravidelná autobusová doprava MHD bude riešená po náhradnej trase na Kuzmányho ulici. Uzávierka Moyzesovej ulice bude každú nedeľu od 14.30 do 17.30.

Informácie DPMK
Dopravný podnik upozorňuje cestujúcich, že počas tohoto športového podujatia, bude pravidelná doprava MHD riešená po náhradnej trase na Kuzmányho ulici. Každú nedeľu v termíne od 17.6. do 30.9., v čase od 14.30 do 17.30 hod., budú spoje autobusových liniek 12, 17 a 36 označené v cestovnom poriadku symbolom *, odklonené cez Kuzmányho ulicu. Zastávky Slovenský rozhlas a Rektorát UPJŠ sú v uvedenom čase zrušené bez náhrady.

www.radiokosice.sk

 

Updated: 12. apríla 2019 — 17:58

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.