Podbíjanie a opravy električkovej trate na rýchlodráhe

Od pondelka 3.10.2016 do piatka 14.10.2016 denne v čase od 8 do 19 hod bude z električkovej rýchlodráhy v úseku od kruhového objazdu na Moldavskej do vstupného areálu spoločnosti U.S.Steel a späť úplne vylúčená električková doprava. Dôvodom výluky je podbíjanie a opravy električkovej trate spojené s jej pravidelnou údržbou.

Zhotoviteľ: Koľajové a dopravné stavby s.r.o. Košice
Predmet plnenia: Smerová a výšková úprava koľaje na rýchlodráhe
Termín ukončenia: najneskôr do 15.10.2016
Miesto: Úsek trate km 0,00 za výhybkou pri kruhovom objazde Moldavská, Košice a ukončenie podbíjania je v km 3,5 smerom na Pereš
Zmluvná cena s DPH: 74 568,06 €

www.dpmk.sk/dpmk/zmluvy/2016/09/20/smerova-vyskova-uprava-kolaje-na-rychlodrahe

Od kruhového objazdu na Moldavskej do vstupného areálu spoločnosti U.S.Steel a späť bude premávať náhradná autobusová doprava, ktorá zastaví na najbližšej autobusovej zastávke.
Električky na linkách „R“ budú premávať zo svojich nástupných zastávok v meste po zastávku DPMK, kde bude zabezpečený prestup na náhradnú autobusovú dopravu.
Študentské spoje na linke R4 v úseku OC Optima – TUKE – Botanická záhrada budú počas výluky nahradené autobusmi, ktoré zastavia priamo na električkovej zastávke, resp. na jej úrovni na ceste. Nástupnou zastávkou pri OC Optima bude dočasné stanovište pri predajni Citroen.

Updated: 2. apríla 2019 — 21:06

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.