Panoráma Heringeš

Posledná štvrtá etapa výstavby obytného súboru je pokračovaním tohto úspešného projektu. Súčasťou projektu je okrem výstavby bytového domu aj realizácia občianskej vybavenosti.

Celkovo 73 nových 1–4 izbových bytov sa nachádza na piatich podlažiach 6-podlažného bytového domu (od 2.NP po 6.NP).

Na 1.NP sú situované: garážové parkovacie miesta, pivnice, priestory pre obchod a služby.

Dvojpodlažné polyfunkčné centrum so supermarketom FRESH a službami s celkovou rozlohou 1400 m2 (terasa 150 m2) obchodné centrum so službami s rozlohou 2346 m2 (terasa 196 m2).

www.byty-kosice.sk

Staršie fotografie:

Projekt Panoráma vám ponúka moderné mestské bývanie v prírodnom prostredí s fascinujúcim panoramatickým výhľadom za bezkonkurenčné ceny. Jedinečná lokalita v Košiciach je situovaná vo východnej časti mesta pred Košickou Novou Vsou na slnečnej strane kopca, len 3 km od centra. Umožňuje spojenie výhod, ktoré uspokoja najmä tých, ktorí hľadajú pohodlie a pokoj prírody a zároveň ľahkú dostupnosť mesta.

Architektonicky zjednotené riešenie obytného komplexu vytvára elegantný urbanistický celok. Ráta s výstavbou  110 radových domov, 20 terasových domov a 6 nízkopodlažných vilových domov (3 nadzemné podlažia, 14 bytových jednotiek v jednom dome). Pozemky sú orientované na slnko. Súčasťou obytného komplexu bude pešia zóna s bohatou zeleňou, detské ihriskáa polyfunkčné centrum určené pre obchody, služby, športové aktivity a relax. Ďalšie športové a relaxačné vyžitie ponúka bezprostredná blízkosť lesa a cyklotrasa vedúca až do Maďarska.

Bezproblémové a rýchle spojenie s centrom mesta zabezpečí novozrekonštruovaná štvorprúdová cesta. Priamo v areáli obytného komplexu je plánovaná zastávka MHD.

http://www.panorama-kosice.sk/

Updated: 22. marca 2019 — 21:51

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.