Oprava železničného priecestia v Ťahanovciach

Železnice SR, Oblastné riaditeľstvo Košice, Stredisko miestnej správy a údržby TO Margecany týmto oznamuje úplnú uzávierku miestnej komunikácie na železničnom priecestí v železničnom km 102,738 SP 0123 na komunikácií do MČ Ťahanovce v meste Košice, v úseku Košice – Kostoľany. Termín realizácie je stanovený na 18.9.2017 od 07:00 hod. do 29.9.2017 do 17:00 hod. – nepretržite. Rekonštrukcia teda bude realizovaná za vylúčenia cestnej premávky. Prechádzanie pre peších bude riešené provizórnym prechodom. Vlaková doprava nebude obmedzená.

Zamestnanci ŽSR opotrebovanú priecestnú konštrukciu zdemontujú, odstránia staré štrkové lôžko, vymenia podvaly a koľajnicové pásy a vložia celopryžovú konštrukciu STRAIL. V konečnej fáze asfaltovaním zabezpečia požadovanú bezpečnosť a kvalitu prejazdu.

Železnice prosia účastníkov cestnej premávky o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami, ku ktorým dochádza v dôsledku opravných prác na železničnom priecestí a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní dopravného značenia.

Updated: 24. marca 2019 — 21:51

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.