Oprava povrchu vozovky na Národnej triede

Od pondelka (27. 5. 2019) je potrebné sa pripraviť na dopravné obmedzenia na časti Národnej triedy.

Z dôvodu opráv povrchu vozovky bude čiastočne uzavretá od križovatky Hlinkova – Národná trieda, v úseku Národná trieda – Vodárenská – Kostolianska cesta.

Práce budú rozdelené do dvoch etáp, predpokladaný termín ich celkového ukončenia je prvá polovica mesiaca jún.

1. etapa
Potrvá od 27.5. 2019 do 3.6. 2019. Opravovať sa bude „západná strana cesty“, doprava bude jednosmerná v smere od križovatky Hlinkova – Národná trieda, po križovatku Národná trieda – Vodárenská. 

2. etapa
Potrvá od 4.6.2019 do 11.6.2019. Opravovať sa bude „východná strana cesty“. Doprava bude jednosmerná v smere od križovatky Hlinkova – Národná trieda, po križovatku Národná trieda – Vodárenská.

Motorové vozidlá prichádzajúce z Kavečanskej, respektíve Kostolianskej cesty, budú počas oboch etáp stavebných prác navigované na Hlinkovu ulicu cez Vodárenskú ulicu.
Informácie pre cestujúcu verejnosť o zmenách ohľadom liniek mestskej hromadnej dopravy (MHD) na opravovanom úseku Národnej triedy budú vyvesené na zastávkach MHD.
V súvislosti s prácami na Národnej triede prosíme vodičov motorových vozidiel o pochopenie, trpezlivosť  a ohľaduplnosť voči ostatným účastníkom cestnej premávky. Žiadame ich aj o rešpektovanie dočasného dopravného značenia, ktoré odsúhlasil Krajský dopravný inšpektorát KR PZ v Košiciach.

www.kosice.sk/clanok/od-pondelka-27-5-2019-je-potrebne-sa-pripravit-na-dopravne-obmedzenia-na-casti-narodnej-triedy-

Updated: 9. júna 2019 — 19:03

4 komentáre

Add a Comment
  1. Dúfam že to spravia poriadne že budú meniť aj obrubniky obnovia na tom úseku aj MHD zastávky a aj vymenia osvetlenie za Led a chodníky by tiež trebalo je to tam Des podobne okrem celej Národnej triedy aj Vodárenská či Hlinkova miestami to tam je hrúza a des, od komančov ani prd sa nespravilo

  2. zas niekde menia obrubniky a niekde nie ,co za amatercinu toto zasa??? tusil som to! spinavy system skorumpovany ,opat sa to robi lajdacky po vychdnarsky sudruh Polacek toto ti je jedno??? preco na kvalitu prace nedohliadas?

  3. opat NULOVE zlepsenie situacie…. len vymeneny asfalt a zmeny k lepsiemu? naco….

    1. Keď už opravili cestu aj chodníky opravujú, prečo nevymenia aj zastávku MHD na Mieri, v smere z Podhradovej pri Bille, keď už všade v meste opravovali. Veď tá vyzerá ako z roku 2. Je ako strašiak. In

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.