OC Optima 1 – rozšírenie

Stavba: MALÁ VEŽA – prístavba k obchodnému centru OPTIMA 1

Dňa 30.05.2011 začala výstavba nového rozšírenia Obchodného Centra Optima pri tzv. Malej Veži. Táto investícia má za cieľ vytvoriť nový, atraktívny, architektonicky dominantný vstup do Obchodného centra a súčasne rozšíriť Obchodné Centrum o 14 nových prevádzok. Predpokladané otvorenie prístavby pre verejnosť je plánované na november roku 2011. Celková plošná výmera prístavby je 1.100 m2. Tešiť sa môžeme na novú kaviareň, kvetinárstvo, nechtové štúdio, parfumériu a ďalšie zaujímavé obchody.
Vedenie Obchodného Centra sa ospravedlňuje za dočasné nepohodlie spôsobené stavebnými prácami a čiastočné obmedzenie prístupu.

www.optimake.sk

Staršie fotografie:

Úprava dočasnej uzávierky obratiska OC Optima (od 29.6.2011)

Od stredy, 29. júna 2011 až do odvolania dôjde z dôvodu stavebných prác k zmenám v reorganizácii dopravy v okolí obratiska pred obchodným centrom Optima. V tejto súvislosti nastanú v premávke MHD tieto zmeny:

  • Spoje linky  10  budú premávať po náhradnej trase cez Jedlíkovu a Popradskú ulicu k OC Optima a zastavovať na pôvodnom stanovišti linky číslo  10 . Zmena trasy linky je vynútená problematickým odbočením na rýchlostnú komunikáciu pri sídlisku Luník IX a meškaním spojov tejto linky.
  • Spoje liniek  20  a  20L  aj naďalej vynechajú v smere Nemocnica Šaca, resp. Pereš a Lorinčík zastávku OC Optima. Zastávka bude zrušená bez náhrady. V smere na Námestie osloboditeľov (resp. do Košickej Novej Vsi) budú linky zastavovať na zastávke OC Optima bez zmeny.
Updated: 28. marca 2019 — 20:19

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.