Obytný súbor Južná strana

Z Južnej strany budete mať všade blízko. Nachádza sa medzi mestskými časťami Vyšné Opátske a Dargovských hrdinov. Nová príjazdová cesta Vám ponúka vynikajúcu dostupnosť do centra mesta. Po Sečovskej ceste sa do centra dostanete autom za 5 minút, takže problémy obyvateľov sídlisk sa Vás týkať nebudú.

Projekt je vsadený priamo do zeleného prostredia. Stromy oddeľujú lokalitu od okolitého sveta takmer na všetkých stranách. Vo Vašom novom bývaní si tak budete môcť vychutnávať cenné súkromie v príjemnom zelenom prostredí.
 
Lokalita bytového komplexu Južná strana Vám poskytne presne to, čo je pre život dôležité: vynikajúcu občiansku vybavenosť, súkromie, bývanie medzi zeleňou a veľmi dobrú dostupnosť do centra mesta.

http://juzna-strana.sk/

Dva nedostavané skelety obytných domov z čias škandaloznej výstavby bytov za starostovania Ladislava Lumtzera (ex-SDKÚ) by už nemali kaziť furčiansku lokalitu „Na hore“. Zastupiteľstvo tejto mestskej časti odsúhlasilo ich predaj spoločnosti Vitra, ktorá pod Dvorkinovou ulicou stavia bytový komplex.
 

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5573265/z-furce-zmiznu-lumtzerove-skelety.html#ixzz1GU7MlB5c

 

Mestská časť Košice – Dargovských hrdinov je ľudovo nazývaná aj Furčou podľa kopca, na ktorom bola vybudovaná. Kataster tejto mestskej časti susedí so Starým mestom a je situovaný severovýchodne od centra mesta. Sídlisko Dargovských hrdinov patrí medzi najvyhľadávanejšie spomedzi košických sídlisk a to práve z dôvodu dobrej dostupnosti, širokej občianskej vybavenosti a polohy mestskej časti s pekným výhľadom na samotné mesto Košice. Pýchou obyvateľov sídliska je lesopark, súčasťou ktorého je aj bikrosová dráha. Sídlisko Dargovských hrdinov má vlastnú polikliniku, poštu a v prevádzke sa tu nachádza popri malých obchodoch niekoľko obchodných centier s rozmanitou ponukou služieb.

 www.nahore.sk/

Updated: 22. marca 2019 — 21:56

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.