Moo Frozen Yogurt & Fresh Fruits

V TEJTO PREDAJNI MÁTE 10 % ZĽAVU NA FROZEN YOGURT ZA LÍSTOK Z POTULIEK.
Moo Frozen Yogurt & Fresh Fruits – Hlavná 21

Ste milovníkom jogurtov a neviete sa nasýtiť týchto mliečnych pochúťok?
Čo tak vyskúšať ich v trochu netradičnej forme?


Frozen Yogurt je nízkokalorická ľahko stráviteľná pochúťka vhodnej ku každodennej konzumácii. Je vyrábaný z čerstvého zdravého bieleho jogurtu s probiotickou kultúrou, preto priaznivo pôsobí na vaše zdravie a navyše jeho chuť si hned zamilujete .

Táto kyslomliečna lahôdka má pre človeka viacnásobný úžitok. Ako mliečny produkt je bohatým zdrojom bielkovín (obsahuje 18 z 22 esenciálnych aminokyselín), vápnika (nevyhnutný minerál potrebný pre tvorbu kostí, zubov a podporu nervového systému) a fosforu. Takisto obsahuje vitamín B2, potrebný na uvoľnenie energie zo živín a B12, nevyhnutný pre zdravé fungovanie nervového systému.

Niektoré formy Lb. acidophillus zabíjajú baktérie spôsobujúce infekcie močových ciest. Jogurt chráni žalúdočnú sliznicu pred jedovatými látkami, zlepšuje trávenie a zabraňuje tvorbe žalúdočných vredov. Výrazne tiež znižuje tvorbu triglyceridov a „zlého“ cholesterolu v krvi.

Jogurt je ľahko stráviteľnou potravou a mliečny cukor v ňom obsiahnutý môžu konzumovať aj ľudia s poruchou trávenia laktózy. Veľký význam preľudský organizmus majú predovšetkým živé jogurtové kultúry. Ich pozitívne pôsobenie na zdravie človeka je neobyčajne mnohostranné.

Jeden téglik živého jogurtu denne posilní imunitný systém a môže ochrániť aj pred vznikom niektorých druhov rakoviny. Nie každý vie, že aktívne baktérie v jogurte sú tiež prirodzeným širokospektrálnym antibiotikom. Vyrovnajú sa niektorým umelo vyrábaným antibiotikám, ba dokonca sú účinnejšie. Potláčajú pôsobenie baktérií spôsobujúcich botulizmus, salmonelózu a stafylokokové nákazy. Na druhej strane napomáhajú obnoviť prirodzenú mikroflóru v črevách po liečbe umelými antibiotikami.

Jogurtové kultúry v črevách prežívajú len krátko. Aby bol účinok probiotických baktérií trvalý, mali by sme denne konzumovať minimálne 140 ml jogurtu. Ako účinná ochrana proti škodlivým baktériam pôsobí 225 ml jogurtu denne. Jogurt najefektívnejšie pomôže pri chrípke či iných ochoreniach, ak ho začneme konzumovať už pri objavení prvých príznakov.

Moo Frozen Yogurt & Fresh Fruits

V našom podniku si prídu na svoje všetci milovnici zdravého mliečneho občerstvenia a vitamínov. Z nášho zdravého a chutného bieleho jogurtu nepripravujeme len frozen yogurt, ale aj Smoothie-jogurtový koktail z jogurtu a čerstvého ovocia. Prídte sa občerstviť čerstvou ovocnou šťavou a skvelou talianskou kávou Cagliari.

Moo Frozen Yogurt & Fresh Fruits si uvedomuje, akú zodpovednosť máme voči svojmu okoliu a preto používame 100% kompostovateľné jednorázové kelímky a lyžičky vyrobené z kukurice (PLA). U nás je jednoducho plast tabu.

http://www.facebook.com/#!/MooFrozenYogurtFreshFruits

Updated: 23. júna 2019 — 21:00

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.