Krásna – Pri jazere

198 parciel o výmere od 253 m2 do 913 m2, ktoré budú v prípade dvojdomov a trojdomov delené. Na bytovú výstavbu s polyfunkciou sú vyčlenené štyri parcely o výmere 1029 m2. Na obchodné centrum a služby je k dispozícii pozemok o výmere 12 282 m2 a pre Dom seniorov – služby je výčlenená parcela D o výmere 8053 m2. Jedná sa o lukratívne územie s napojením na budúcu rekreačnú zónu jazera Krásna.

1. Etapa
Pozostáva z 83 stavebných parciel s kompletnými inžinierskymi sieťami ku každému pozemku pre individuálnu výstavbu RD, kúpu nízkoenergetického domu s pozemkom  v časti G a kúpu domu s pozemkom v dvojdome. Na parcele D o výmere 8053 m2 je pripravený zámer „Dom pre seniorov“, pričom možná je aj realizácia iného zámeru alebo kúpa celého pozemku. Tento pozemok ponúkame v celej výmere. Predaj je už spustený!

2. Etapa
V druhej etape si záujemcovia môžu vybrať medzi 36 parcelami na individuálnou výstavbou alebo kúpu rodinného domu v dvojdome s pozemkom. Zámerom v tejto etape je aj vybudovanie obchodného centra so službami nachádzajúce sa na pozemku o výmere 12 282 m2. Rezervačný systém  predaja druhej etapy bude spustený po predaji prvej etapy, avšak v prípade záujmu o väčsie celky tejto etapy  (obchodné centrum, bytové domy, ulica rodinných domov) možná kúpa ihneď ! Záujemcov o individuálne pozemky v tejto etape budeme registrovať a budú uprednostnení pred spustením rezervačného systému. Inžinierske siete budú zrealizované do spustenia rezervačného systému pre túto etapu.

3. Etapa
V tretej plánovanej etape budú mať záujemcovia možnosť kúpy pozemku pre individuálnu výstavbu alebo kúpu rodinného domu s pozemkom. Na tento účel je k dispozícii 60 parciel. Zámerom v tejto etape je aj vybudovanie rekreačnej zóny okolo jazera, kde bude priestor pre člnkovanie, bicyklovanie, prechádzky, korčuľovanie, plávanie, rybolov a veľa iných činností. Inžinierske siete budú zrealizované do spustenia rezervačného systému pre túto etapu. Pozemky v tejto etape ešte nie sú vyrovnané a upravené. 

www.krasnaprijazere.sk

Staršie fotografie nájdete tu:

Updated: 22. marca 2019 — 21:54

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.