Košice Hotel

Najnovší prírastok do rodiny hotelov v Košiciach privítal svojich prvých návštevníkov v júli 2013. Vďaka svojej strategickej polohe pri vstupe do mesta v smere od Bratislavy, len 4 km od letiska a v priamom susedstve obchodného centra Atrium Optima je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí prichádzajú do Košíc za obchodom alebo oddychom.

Hotel stojí na najvyššej terase rieky Hornád, neďaleko miesta, kde kedysi stával tzv. Spálený hostinec – vstupná brána Košíc, pri niekdajšej hlavnej ceste do mesta lemovanej jabloňovou alejou a dodnes stojacou budovou niekdajšej finančnej strážnice v blízkom susedstve.

Ubytovanie

KOŠICE HOTEL je moderný štvorhviezdičkový hotel s atraktívnym dizajnom. Vyše 30 priestranných, komfortne zariadených, plne klimatizovaných izieb a apartmánov so špičkovým vybavením (mini bar, hotelový trezor, klimatizácia, Smart TV a internetové pripojenie) poskytne dokonalý oddych po náročnom dni. Prístup do hotela je plne bezbariérový a pre imobilných návštevníkov hotela je pripravená aj špeciálne upravená bezbariérová izba.

Hotel disponuje vlastným veľkokapacitným parkoviskom a samostatným ohradeným parkoviskom pre hotelových hostí monitorovaným kamerovým systémom s 24-hodinovým prepojením na recepciu hotela.

Reštaurácia

Moderná hotelová reštaurácia s kapacitou 70 osôb a lobby barom pre 25 osôb je zameraná na zážitkovú gastronómiu. Sezónne menu pripravované z čerstvých surovín je dokonale zladené s exkluzívnou ponukou vín z našej vinotéky. Doprajte si zážitok v podobe skvelej obsluhy, príjemného prostredia, chutného jedla, výbornej kávy a delikátnych dezertov.

Myslíme aj na rodiny s malými deťmi. Pre ich absolútny komfort je v reštaurácií pripravená aj vysoká stolička, detský kútik a miestnosť, kde nájdu mamičky všetko na prebalenie a na kojenie svojho bábätka.

Spoločenské udalosti

KOŠICE HOTEL je správnou voľbou pre obchodné rokovania, semináre a konferencie, ako aj pre akékoľvek spoločenské akcie. Denné svetlo, dokonale odhlučnený priestor, mobilné steny, flexibilne umiestniteľný tanečný parket, komplexné portfólio výpočtovej, zvukovej a svetelnej techniky, vlastné zvukové okruhy zabudované v strope a príručná serverovňa s kabínkou pre dvoch tlmočníkov vám zjednodušia organizáciu akéhokoľvek podujatia. Samozrejmosťou je miestnosť na prípravu jedál prepojená výťahom s reštauračnou kuchyňou.

Naši skúsení event manažéri vám v troch moderných spoločenských sálach s variabilnou kapacitou až pre 150 osôb pripravia podujatie priamo na mieru. Poradia vám, aké technické vybavenie je potrebné pre vaše podujatie, doporučia kombináciu jedál, nápojov a občerstvenia z nášho menu a dohliadnu na hladký priebeh akcie. Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka. Preto sme pripravení vyjsť v ústrety individuálnym hosťom ako aj požiadavkám firemnej klientely. 

www.kosicehotel.sk


Fotografie z výstavby nájdete tu: Centrum IT Košice – Datacom

Updated: 3. apríla 2019 — 22:05

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.