Galéria city + parkovací dom

Nadstavba, stavebné úpravy a parkovací dom, bytový dom Galéria City,
Považská 40/B, Košice

Projektová dokumentácia rieši zmenu existujúcej stavby (budova zdravotníckeho a sociálneho zariadenia) v rozsahu nadstavby ustupujúceho podlažia so stavebnými úpravami súčasnej stavby, samostatne stojaci objekt parkovacieho domu s kapacitou 192 parkovacích miest (67 + 61 + 64) a súvisiace objekty technickej infraštruktúry v medziblokovom priestore budov Považská 40/A a Považská 40/B, v Košiciach.
Bytový dom galéria City B – Na 1.PP bytového domu sa bude nachádzať
technická miestnosť, pivnice, spoločný priestor, 8 bytových jednotiek a 4 kancelárske priestory, na 2. až 8.NP bude situovaných na každom podlaží 15 bytových jednotiek, v ustupujúcom podlaží 5 bytových jednotiek. Celkovo bude bytový dom obsahovať 118 bytových jednotiek.
Parkovací dom, bude trojpodlažný železobetónový objekt s rozmermi 50,6m
x 31,9m. 1.PP a 1.NP bude prekryté stropom, 2.NP situované na streche bude voľne otvorené bez zastrešenia. V 1.PP bude 67 parkovacích státí, na 1.NP bude 61 miest a na streche 1.NP bude 64 státí, celková kapacita parkovacieho domu bude 192 parkovacích státí.
www.kosice.sk/clanok/nadstavba-stavebne-upravy-a-parkovaci-dom-bytovy-dom-galeria-city-povazska-40-b-kosice

Projekt GALÉRIA CITY sa nachádza na ulici Považská 40/A v lokalite Košice-Západ. Investor projektu ponúka štartovacie byty NIELEN PRE MLADÝCH. Kompletnou rekonštrukciou pôvodnej nehnuteľnosti vzniknú malometrážne byty v tichej lokalite neďaleko od historického centra.

Bytový dom GALÉRIA CITY ponúka na 2. až 8. NP 98 bytov vo vyhotovení „holobyt“ a na 1. NP obchodné a kancelárske priestory na predaj. Parkovacie miesta sa nachádzaju pri bytovom dome. Každému bytu prislúcha 5,8 m dlhá loggia. Vysoké okná nádherne presvetľujú obývačku s kuchyňou a dávaju bytu dostatok svetla. Ďalšou výhodou bytového domu bude napojenie priamo na výrobcu tepla, takže majiteľ bytu ušetrí cca. 20 % z ceny energie. Byty budú vyhotovené vo verzií A a B. Predpokladaný termín ukončenia je máj 2015.

http://www.galeriacity.sk/

Updated: 28. decembra 2019 — 16:22

6 komentárov

Add a Comment
 1. Dobrý deň, mala by som zaujem zakúpiť si byt v čast Galéria City 2 . Ak možte, zašlite mi príslušné informácie. Dakujem

 2. Predpokladaný termín ukončenia je máj 2015 ?
  A webstránka nefunkčná.

 3. Lucia Drietomská

  Nefunkčná webstránka a všade hlásia takmer vypredané byty by ma zaujímalo ako keď s atam nedá nijak dostať ne ten ich web…. Mám záujem o kúpu bytu prosím o zaslanie info o voľných bytoch, ďakujem.

  1. Toto je súkromná stránka, ktorá s projektom nemá nič spoločné.
   Skúste ich kontaktovať cez facebook: https://www.facebook.com/galeriacity

 4. Mala by som zaujem kupit byt na Povazskej, zial stranku mate nedostupnu. Mohla byt som pls ziskat informacie o dostupnosti butov a cenach?
  Dakujem.
  Havirova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.