Domy Malá Ida

Projekt Domy Malá Ida predstavuje 16 domov v atraktívnej časti Malej Idy známej ako Panský les. Ide o mimoriadne lukratívnu lokalitu, ktorá si svojimi relaxačnými a športovými možnosťami, prekrásnou prírodou ale i ľahkou dostupnosťou do centra Košíc získala punc najvyhľadávanejšieho a luxusného miesta na bývanie nielen pre Košičanov.

Dom typu SO 01

Úžitková plocha: 123 m2 – čistá plocha bez muriva
Šírka pozemku: od 8,1 m, s výmerou od 235 m2
Cena: od 109.900,-

V prednej časti domu je organizovaný vstup do domu so zabezpečeným parkovaním osobných automobilov na spevnenej ploche pod prístreškom a prípadným ďalším parkovaním na zatrávnených dlaždiciach. Spodná denná časť domu obsahuje, zádverie, šatník, spojenú kuchyňu s obývačkou a technickú miestnosť s WC. Na poschodí kde sa nachádzajú tri veľké izby, a hygiena. Dlhé zimné dni Vám svojim sálavým teplom spríjemní kozub, čo sa odrazí aj na znížených nákladoch na kúrenie. 

Dom typu SO 02

Úžitková plocha: 114 m2 – čistá plocha bez muriva
Šírka pozemku: od 7,5 m, s výmerou od 235 m2
Cena od 99.900,-

V prednej časti domu je organizovaný vstup do domu so zabezpečeným parkovaním osobných automobilov na spevnenej ploche pod prístreškom a prípadným ďalším parkovaním na zatrávnených dlaždiciach. Spodná denná časť domu obsahuje, zádverie, spojenú kuchyňu s obývačkou a technickú miestnosť s WC. V zádverí je dostatok pôdorysnej plochy pre šatník. 
Na poschodí sa nachádzajú 3 plnohodnotné izby s francúzskymi oknami, cca s výmerou 12 m2, 13 m2 a 15 m2 a priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchou a WC.

domymalaida.sk

———————————————————————————————————-

Pôvodný projekt

10 rodinných domov je usporiadaných do kruhového pôdorysu, čo vytvára jedinečnú atmosféru súkromia, pohody a zároveň moderného nadčasového vzhľadu.CHARAKTERISTIKA DOMOV Vertikálne konštrukcie: – Ytong 250 – 300 mm. Stĺpy : železobetón 250 mm Horizontálne konštrukcie: stropy v objekte sú monolitické, železobetónové a na 2NP je navrhnutý oceľový strop (ľahký). Izolácie tepelné: Hydroizolácie: zákl. konštrukcie Bitagit 2x + PE Podhľady: sadrokartón s požiarnou odolnosťou Podlahy: 1 NP hrúbka 200 mm a na 2NP 80 mm Exteriér: drevený obklad, omietka silikónová Domy sú napojené na inžinierske siete a infraštruk- túru. Vykurovanie je navrhnuté teplovodné. Cena holobytu pozostáva z ceny plochy domu, plochy záhradky a oplotenia.· vlastná záhradka · pohodlné bývanie s dobrým dopravným napojením · uzavretý, privátny areál · možnosť dispozičných zmien, alebo možnosť vlastného návrhu dispozícieRodinné domy sú navrhnuté ako dvojpodlažné murované objekty s plochými strechami s miernym sklonom. Dispozícia domov je riešená v modernom štýle. Vo všetkých domoch na 1NP je obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ústi do záhradky. Na 2NP je otvorená dispozícia s pohľadom do záhradky a na kruhové námestie, ktorú si môže klient upraviť podľa vlastných požiadaviek. Garáž je priestranná s možnosťou vstupu na záhradku. Každý dom je jedinečný a má odlišnú orientáciu na svetové strany. Presvetlenie umožňuje kruhový svetlík na streche, ktorým prúdi svetlo cez schodisko a presvetľuje tak celý dom.

Updated: 22. marca 2019 — 21:58

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.