Das WeltAuto + Volkswagen salón

Predaj jazdených vozidiel spoločnosti Auto Gábriel oslávi v roku 2014 už 10 rokov. Oslavy to budú určite veľkolepé, pretože predaj jazdených vozidiel dostane nové, moderné priestory.  Predaj jazdených vozidiel v spoločnosti Auto Gábriel prešiel rôznymi priestormi, zmenami, procesmi. Samotný predaj vo svojom počiatku niesol názov Auto Garant – jazdené vozidlá so zárukou. Potom sa stal súčasťou koncernu Volkswagen a dostal pomenovanie Weltauto – jazdené vozidlá s nadštandardnou garanciou … pod týmto názvom ho určite vnímate aj Vy. Rok 2013 ale pre značku Weltauto priniesol zmeny v identite, vizuáloch a v názve. Od teraz sa budete stretávať už len s názvom Das WeltAuto.

V decembri 2013 sa začnú v Košiciach na Prešovskej ceste výkopové a stavebné práce, ktoré budú do konca roka 2014 ukončené a otvoria sa dvere do nového priestrannejšieho, vzdušnejšieho a hlavne moderného salóna jazdených vozidiel.
Výstavba objektu bude obsahovať nekryté výstavné plochy pre ojazdené vozidlá, samotný predajný stánok a príslušnú infraštruktúru, ktorá umožní vjazd do areálu aj návštevníkom čerpacej stanice.
http://www.gabriel.sk/nove-projekty/das-weltauto-v-roku-2014-v-novych-priestoroch

Po 10 rokoch od otvorenia existujúceho Volkswagen centra na ulici osloboditeľov 70 v Košiciach Barci,  sa spoločnosť Auto Gábriel rozhodla vystavať druhé predajné miesto pre značku Volkswagen a to na Prešovskej ceste v Košiciach. Ide o rozsiahli projekt, ktorý je rozdelený do dvoch etáp. Prvá etapa je výstavba už propagovaného nového centra pre jazdené vozidla  „Das WeltAuto“, po ktorého otvorení sa odštartuje druhá etapa výstavby, a to výstavba Volkswagen Sever. Obidva objekty budú v súdobom výraze a v nadväzujúcej architektúre.
Volkswagen Sever bude plnohodnotné predajne a servisné centrum nových vozidiel. K dispozícii budú moderné predajné priestory s výstavnou plochou o rozlohe 553 m3. Vysoko špecializované servisné stredisko s aktívnym príjmom do servisu a samozrejme predaj náhradných dielcov a príslušenstva.
Plánované ukončenie 2. Etapy výstavby je plánované v roku 2015.
http://www.gabriel.sk/nove-projekty/auto-gabriel-planuje-vystavbu-noveho-volkswagen-salona

Updated: 28. marca 2019 — 19:21

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.