Byty Cassovar

Projekt Byty CASSOVAR je voľným pokračovaním úspešného projektu Rezidencia CASSOVAR. V ulici  Vojenská bola započatá výstavba modernej budovy v tvare L, ktorá bude uzatvárať mikrolokalitu bývalého pivovaru Cassovar. Architekti navrhli budovu tak, aby zapadla do sústavy okolitých budov, ale pritom bola jedinečná svojim charakterom. Parkovací dom, ktorý je súčasťou projektu sa nachádza v prvých dvoch nadzemných podlažiach. Prvé byty sa budú nachádzať až v treťom nadzemnom podlaží s výhľadom na mesto alebo do zelene. Všetky byty budú odovzdané v štandardnom vybavení tak, aby budúci majitelia nemuseli investovať prostriedky, ktoré sa nedajú čerpať z hypotéky a prípadne čakať na dokončenie bytu. Projekt Byty CASSOVAR ponúka všetko pre pohodlný mestský štýl života a je zároveň skvelou investičnou príležitosťou vďaka svojej vyhľadávanej lokalite.

Predpokladaný termín kolaudácie je zima 2017

Základné informácie o budúcom objekte:

Objekt je umiestnený v lokalite Huštáky. Hlavný stavebný objekt má v pôdoryse tvar písmena L, budova sleduje konfiguráciu terénu, ako aj diaľkové pohľady. 1.NP a 2.NP podlažie sú špecifické iným pôdorysným tvarom, zarezávajú sa hlbšie do svahu, aby vznikli dostatočné parkovacie plochy. Strecha 2.NP sa stáva dvorom objektu a je navrhnutá ako zelená – vegetačná strecha s možnosťou využitia na relax pre obyvateľov bytového domu. Bytové priestory na 4.NP až 7.NP sú pôdorysne rovnaké, mení sa len štruktúra balkónov a okien z južnej strany objektu. Podlažia 8.NP a 9.NP sú špecifické svojím uskočením.

Dispozičné riešenie: Prvé dve podlažia slúžia ako podzemná garáž so vstupmi do bytov pomocou vertikálnych komunikačných jadier. Zo strany vstupu sú umiestnené obchodné priestory na prenájom, ktoré sú na 2.NP sprístupnené pavlačou plynule napojenou na exitujúci chodník lemujúci Vojenskú ulicu.

Navrhované kapacity:

49 bytov  (z toho 24 dvojizbových, 8 trojizbových, a 7 štvorizbových)
50 parkovacích miest v podzemnej garáži, rozloha približne 1250 m2
Priestory na prenájom rozloha cca 320 m2.
Zelená plocha na relax cca 420 m2.
Celková zastavaná plocha cca 1000 m2.
Celková úžitková plocha cca 5800 m2.

www.bytycassovar.sk

Updated: 21. marca 2019 — 22:21

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.