Bytový dom Bumblebee Adlerova

Bumblebee Adlerova spája výhodnú polohu na začiatku sídliska Dargovských hrdinov, tichú jednosmernú ulicu a otvorenú prírodu priľahlého lesoparku.
Bytový dom má kapacitu 80 bytov, z toho 32 dvojizbových, 44 trojizbových a 4 štvroizbové. Na 7. a 8. podlaží sú k dispozícii 4 štvorizbové mezonety.
Prístup k pozemku je priamo z Adlerovej ulice po verejnej komunikácii. Parkovanie je riešené podzemnými garážami s kapacitou 81 parkovacích miest a vonkajším parkoviskom s kapacitou 16 miest, vrátane 1 miesta pre telesne postihnutých.
Začiatok predaja – OKTÓBER 2017
Začiatok výstavby – MAREC 2018
Kolaudácia – MÁJ 2019

adlerova.sk

Updated: 3. novembra 2019 — 14:25

3 komentáre

Add a Comment
  1. Vacsinou som nastvany ak vysledna realizacia nekoresponduje s vizualizacou. Ale v tomto pripade by som bol za to rad. Uz samotna vizualizacia je otrasna. Ci samotny vyber farby zateplenia ale najme tie otvorene balkony. To naozaj v dnesnej dobe niekto nieco take postavi ? Absolutne neprakticke z dovodu poveternostnych vplyvov.

  2. Ano, developer nerespektoval trendy a racionalitu pri projektovani. Preto ma vypredanych vyse 90% bytov. Cakame na Tvoj projekt s podobnou predajnostou, Maros.

    1. Ale to, že sa vypredalo 90% bytov pred kolaudáciou nevypovedá nič o kvalite projektu. Ak si vezmeš v úvahu, že 70% ľudí v KE žije v osratých panelákoch, tak je tento projekt fakt pekný. Skôr si myslím, že si to ľudia v KE kupujú preto, lebo nemajú z čoho vyberať a keďže je tento projekt na Furči, tak asi bude na košické pomery celkom cenovo dostupný. No nič, preč hejty, vždy keď prídem navštíviť rodičov do KE, mám pocit, že som na balkáne, takže tento barák musel mať u ľudí veľký úspech 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *