Bytový dom Bumblebee Adlerova

Bumblebee Adlerova spája výhodnú polohu na začiatku sídliska Dargovských hrdinov, tichú jednosmernú ulicu a otvorenú prírodu priľahlého lesoparku.
Bytový dom má kapacitu 80 bytov, z toho 32 dvojizbových, 44 trojizbových a 4 štvroizbové. Na 7. a 8. podlaží sú k dispozícii 4 štvorizbové mezonety.
Prístup k pozemku je priamo z Adlerovej ulice po verejnej komunikácii. Parkovanie je riešené podzemnými garážami s kapacitou 81 parkovacích miest a vonkajším parkoviskom s kapacitou 16 miest, vrátane 1 miesta pre telesne postihnutých.
Začiatok predaja – OKTÓBER 2017
Začiatok výstavby – MAREC 2018
Kolaudácia – MÁJ 2019

adlerova.sk

Updated: 9. októbra 2019 — 21:36

2 komentáre

Add a Comment
  1. Vacsinou som nastvany ak vysledna realizacia nekoresponduje s vizualizacou. Ale v tomto pripade by som bol za to rad. Uz samotna vizualizacia je otrasna. Ci samotny vyber farby zateplenia ale najme tie otvorene balkony. To naozaj v dnesnej dobe niekto nieco take postavi ? Absolutne neprakticke z dovodu poveternostnych vplyvov.

  2. Ano, developer nerespektoval trendy a racionalitu pri projektovani. Preto ma vypredanych vyse 90% bytov. Cakame na Tvoj projekt s podobnou predajnostou, Maros.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *