Business Centre Košice II

Rozšírenie parkovacích miest

 NOVÉ VEŽE BUSINESS CENTRE KOŠICE

Nové veže spolu s existujúcou budovou Business Centre Košice, ktorá je sídlom významných národných a medzinárodných spoločností, tvoria dominantu podnikateľských centier Košíc. Nové veže s celkovou plochou 18 000 m2 spĺňajú vo všetkých smeroch nároky na technické požiadavky a moderný dizajn súčasného trendu. Kancelárske priestory sú vybavené najmodernejšími technológiami a poskytujú komfortné a efektívne pracovné prostredie s prepojením funkčnosti v rámci celého objektu so zabezpečením centrálnej recepcie, prístupovým a bezpečnostným systémom, nepretržitou strážnou službou i podzemnými garážami pod celým komplexom.

http://www.bck.sk/

  Košické daňové úrady sa chystajú opustiť vlastné budovy a prejsť do novopostaveného najmodernejšieho a najluxusnejšieho administratívneho centra v meste. Daňové riaditeľstvo pod novým vedením začalo zmluvu preverovať. Pochybnosti vyvolávajú aj ceny prenájmu.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5529982/kosicki-danovaci-sa-stahuju-do-draheho-luxusu.html#ixzz0yOYFBMDb 

Košické daňové úrady sa nepresťahujú do moderného bizniscentra, ako to naplánovalo Daňové riaditeľstvo v minulom volebnom období. Jeho nové vedenie zámer vyhodnotilo ako finančne neúnosný a s firmou VSH Development odmieta uzavrieť nájomnú zmluvu. Štát to môže vyjsť draho.

Čítajte viac: http://korzar.sme.sk/c/5718077/kosicke-danove-urady-nepojdu-do-bizniscentra.html#ixzz1B1gggrlZ
Updated: 30. marca 2019 — 21:35

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.