Beach Club

Od novej letnej sezóny 2013 prinesieme nový outdoorový klub pre mladých, starších a pre rodiny s deťmi v centre Košíc v areáli mestskej krytej plavárne.

Šport, relax, events, hudba, cocktails a finger food.

K dispozícii pieskové ihriská pre beach volleyball a beach soccer.

Možnosť vychutnávať si slnečné lúče a relaxovať na pieskovej pláži s palmami a jazierkom.
Na oddych v tieni sú určené trendové Chilloutlounges.
 
Jemný piesok a množstvo hračiek – bager, lopatky, hrabličky, vedierka, formičky, mini šmýkalky, hombálky, vodné pištole a delá, lopty a loptičky a všeličo iné.

www.beach-club.sk

Areál zatraktívni súkromná investícia

Staromestský starosta Ľubomír Grega (nezávislý) dodal, že okrem rekonštrukcie plavárne chystajú i modernizáciu vonkajšieho areálu, kde súkromný investor pripravuje výstavbu Beach Clubu s bazénom, ihriskami a atrakciami hlavne, no nielen pre návštevníkov plavárne.

V zadnej časti vonkajšieho areálu má vyrásť oddychová zóna s pieskovou plážou, altánkami, pieskovým ihriskom pre deti, bary s koktejlmi, šalátmi, minútkami a grilom, plochy pre kultúrne či spoločenské podujatia i športové ihriská na plážový futbal a volejbal, ktoré sa v zime môžu premeniť na ľadové plochy na hokej a korčuľovanie.

Grega doplnil, že firmu Home and Style vybrali v súťaži a vlani podpísali zmluvu, podľa ktorej investor ako nájomca časti areálu do dvoch rokov vybuduje Beach Club aspoň za 100-tisíc eur.

Beach Club od leta 2012

„Projekt je v štádiu prípravy, robíme maximum, aby sme mohli v plnej paráde otvoriť od začiatku leta 2012,“ informoval konateľ Home and Style Ondrej Daňko (40), bývalý futbalový reprezentant, exhráč 1. FC a Lokomotívy Košice, českej Dukly Praha, či nemeckého Zwickau.

„Dlhodobo žijem v Berlíne, inšpirovali sme sa aj v zahraničí, radi by sme areál plavárne zatraktívnili a Košičanom i návštevníkom ponúkli moderné miesto pre aktívny relax.“

http://kosice.korzar.sme.sk/c/5926988/vonkajsi-areal-kosickej-krytej-plavarne-otvoria-v-juli.html

Updated: 4. apríla 2019 — 21:36

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.