Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Modernizácia električkovej trate - Moldavská

UČS 08  Ul. Moldavská, úsek trate Krajský súd - kruhový objazd Moldavská (mimo)
- termín realizácie: marec 2018/august 2018; vylúčená el. doprava na trase Spoločenský pavilón – kruhový objazd – Krajský súd, okrem tohto úseku električky jazdia v celom meste - komplexná obnova el. trate, pokračujúca rekonštrukcia meniarne „E“.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

stlpy

(evžem, 20. 5. 2017 1:34)

zachovajte paniku :) Menit sa bude cela komunikacia komplet a chodnik by mal byt posunuty vedla stlpov ;) KTORE SNAD UZ NEBUDU ZLTE, MODLIME SA :D

MET moldavska-kuriozity

(kosican, 27. 3. 2017 23:39)

parada! po "DUHACKY" stlpy v strede chodika, kocurkovo suvix, toto.. kto taketo absolutne neandertalstvo mohol vymysliet.. a to som si myslel o eurovii svoje..

Re: MET moldavska-kuriozity

(amigo, 28. 3. 2017 7:40)

To nie je chyba Eurovie. Oni dostali projekt, podľa ktorého majú stavať. A ten projekt od "dokonalých" projektantov, ktorý sa nikdy neboli pozrieť ako to v skutočnosti na mieste vyzerá, prešiel aj odsúhlasením kompetentných na magistráte. Prečo to nepripomienkovalo mesto v rámci projektovania pred vydodaním projektu? Prečo to tak schválilo? Žeby nemali odborníkov? Tak prečo živia tých darmožráčov bez stavebného vzdelania a neprijmú odborníka na tieto veci?

Re: Re: MET moldavska-kuriozity

(Stefan, 14. 5. 2017 14:15)

Si všimnite, že tri kusy stlpov už stoja aj na triede SNP smer amfiteater od fakultnej nemocnice priamo v časti chodníka určenej pre cyklistov.. kladiem si otázku prečo práve tam, keď kúsok nižšie už normálne kopirujú pôvodnú líniu stĺpov.. Lebo neverím, že posunutím o meter by sa až tak zmenili parametre vo výpočte ťahových sil.. či to kôli osvetleniu tak vyratali? Nerozumiem tomu.. Lebo podľa môjho názoru to v tom chodníku určite zavadza...