Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

JUMBO Residence

Nadštandardné byty v bytovom dome na Lomenej ulici v Košiciach. Stavba je situovaná neďaleko centra mesta v kľudnom prostredí. Jedná sa o 14-podlažný objekt s garážami umiestnenými na prízemí a 1 podzemnom podlaží.

2-izbové a 3-izbové apartmány, ktoré sú súčasťou JUMBO Residence, vytvárajú výborné podmienky na dobré bývanie. Preferencie každého budúceho obyvateľa bytového domu JUMBO Residence sú zohľadnené v troch variantách ponuky.

Pýchou bude trojizbový apartmán na najvyššom poschodí s terasou o rozlohe takmer 60 metrov štvorcových.

JUMBO Residence ponúka svojim nájomcom elegantnú náhradu spoločných nebytových priestorov - na každom poschodí je pre Vás k dispozícii vlastný sklad s veľkosťou 4,55 m². Súkromné skladové priestory sú takto v priamom dosahu obyvateľov a dajú sa považovať za externú súčasť bytu. Takto vzniká univerzálny nebytový priestor, ktorý môžete využiť ako sa Vám páči - nie len na odkladanie bicyklov.

Začať stavať by sa malo v prvom štvrťroku 2017. Predbežne plánované ukončenie je do 18 mesiacov od začatia výstavby.

jumboresidence.sk


Pre zobrazenie najnovšie pridaných fotografií, kliknite na fotku vyššie...

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

x

(Sicomp, 8. 1. 2017 8:09)

Tomu vravím efektívne využitie každého cm voľnej plochy v meste! A mohlo by to mať aj viac poschodí aspoň 20 až 25 lebo Košice vyzerajú stále ako zaostalá dedina a nie moderné veľkomesto.

Re: x

(Seymuur, 8. 1. 2017 22:33)

podla mna by to mohlo mat 50 poschodi, kosice si zasluzia najvyssiu nadstavbu panelaku v Europe! Kde, ked nie u nas? kedy, ked nie teraz?

Re: Re: x

(ivan, 12. 7. 2017 16:10)

:DDDDDDD 250 poschodí takoj!

...

(Tatranka, 10. 1. 2017 14:13)

Čo to je? Bytový dom alebo apartmánový? Lebo to je sakra rozdiel. Apartmány nie sú určené na trvalé bývanie a tomu zodpovedajú určité úľavy v štandartoch na bývanie a v tom je zrada! A kecy o pokojnej lokalite skončia s ďalším zahusťovaním v blízkom okolí a tomu zodpovedajúcom zvyšovaní počtu obyvateľstva na štvorák v danej lokalite a samozrejme nárast automobilovej dopravy, hluku, prachu, atď. O vyťažovaní terajšej infraštruktúry cez maximum ani nehovorím, parkovanie pre nerezidentov a návštevy bude kde? Na trávnikoch či detskom ihrisku? Na chodníkoch? Už teraz nie je kde stáť. Aj tie garáže pri novom vežiaku idú dolu. No a čo? Nezáujem, majitelia garáží nie sú vlastníci pozemkov, tak odchod bez nároku! Čižík je už teraz v špičkách preplnený, nezáujem, nech si to rieši Klas aspoň im stúpne obrat. Prístupové cesty sú v socialistických normách, nezáujem... Pri bývalých vozatajských kasárňach je roky voľný sakra veľký pozemok určený na polyfunkčnú výstavbu, osud budov kasární je asi tiež neistý, medzi Hutníckou a Alvincziho sú tiež lukratívne voľné plochy, dačo by sa aj dalo zbúrať a stavať nové... Všetko čo sa dá a nedá treba zastavať obytnými domami a bude sranda. A všetko aspoň tridsať poschodí nech sme veľkomesto na úrovni! Šťastie, že psychicky chorí ľudia ako ja o ničom nerozhodujú... :D

Re: ...

(jonyKE, 29. 6. 2017 9:12)

Vy Tatranka, mate stale ku kazdemu projektu co povedat.
Co by sme robili bez Vas

Re: Re: ...

(Tatranka, 2. 7. 2017 12:40)

To čo doteraz... :D

Re: Re: ...

(JUMBO, 4. 7. 2017 9:32)

JonyKE

Máte tam predrezervovaný byt alebo len zastupujete záujmy developera?