Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Oprava mosta na Furči

Od stredy 6.9.2017 začalo platiť kvôli opravám mosta na „Furči“ obmedzenie dopravy

Spoločnosť Metrostav, a.s. Praha, začala 4.9.2017 s prípravnými prácami na stavbe „Oprava cestného mosta na Triede arm. gen. L. Svobodu v Košiciach". Prípravné práce, vrátane vytýčenia podzemných sietí (voda, plyn, elektrina a pod.) trvali do stredy (6. 9. 2017). 

V stredu okolo 15.00 hod. začal zhotoviteľ diela osadzovať v uvedenej lokalite prenosné dopravné značenia, a ešte v ten deň podvečer začali platiť v danom úseku aj dopravné obmedzenia pre motoristov. V zmysle schváleného projektu dočasného dopravného značenia, bude automobilová doprava presmerovaná zo štyroch jazdných pruhov do dvoch. Opravy mosta, ktoré sa začnú „na ostro" vo štvrtok (7. 9. 2017) frézovaním povrchu mostného telesa, by mali trvať približne štyri mesiace. Potom budú ešte nasledovať terénne úpravy okolia mosta, dokončovacie práce, a uvedenie mosta do prevádzky.

www.kosice.sk/article.php?id=19881

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

:)

(Wazer, 10. 9. 2017 1:34)

Špeciálne ďakujem za fotku č. 21, vďaka ktorej som zistil, že zaslepenie Bašťovanského ulice mi pri prejazde cez Tr. L. Svobodu uniklo. Ďakujem, že ste si moju prosbu vzali k srdcu. Držím palce pri ďalšej práci! :)