Choď na obsah Choď na menu
Reklama
 

Reklama

Business Centre Košice III

Začali sa búracie práce...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nová polyfunkčná budova „Business Centre Košice III“. 
Projekt ponúkne okrem zaujímavých bytových plôch, tiež kancelársku a maloobchodnú časť vrátane podzemných garáží pod celou budovou. Maloobchodní časť je určená pre supermarket a autoservis.
Spolu so súčasným Business Centre Košice sa tak projekt stane novou vstupnou bránou do centra mesta.
Rok dokončenia: 4. Q/2019
Počet bytov: 141
Komerčná plocha: maloobchod cca 3 200 m² + administratíva cca 6 975 m2

www.ctrgroup.cz/business-centre-kosice-iii

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

bck

(suli, 19. 5. 2017 22:27)

kto je zhotovitel stavby?

Re: bck

(Ziggo, 21. 5. 2017 19:46)

generálny zhotoviteľ stavby zatiaľ nie je známy, jeho výber sa predpokladá v letných mesiacoch aby sa od jesene mohlo začať so samotnou stavbou, firma ktorá realizuje búracie práce bude realizovať aj výkopy.

hmmm

(Evžen, 20. 5. 2017 1:13)

pozrel som si dokladnejsie vizualizacie a ich vyvoj vratane pristavby s premostenim k BCK, tazko povedat ci premarnena sanca.. Je tam uz Steelka ktora svieti vedla tej polorozpadnutej Mototechny ako UFO na Balkane, takze hocico co to bude bude to len lepsie.. a ak vizualne do seba budu nove objekty este aj plynulo prechadzat BCK + BCKIII a vytvoria tak majestatnejsi vstup do "downtownu", tak preco nie :) A HLAVNE VELA nielen okrasnej ZELENE NECH TAM JE pls!

ble

(Tretiii, 17. 5. 2017 15:39)

Fujky, to je co, socharske stvarnenie zadielskej tiesnavy, ci dom?

BCK III.

(maros, 16. 5. 2017 7:33)

Mozno si vacsina ludi povie, ze je skvele, ze sa tato lokalita trochu zmeni, lebo to co tam bolo doteraz patri na okraj mesta a nie do centra.
Ja sa na to pozeram trochu inac... Vidim to ako dalsiu premrhanu prilezistost ako tam mat nieco naozaj hodnotne. Ked som videl uplne prve vizualizacie tak som sa im aj celkom potesil. Lenze zial, prislo vytriezvenie v podobe poslednych navrhov. Zda sa mi ako by sa tento projekt zasekol niekde na zaciatku tohto storocia. Architektonicky ma to vobec neoslovilo.
Ale necham sa prekvapit co z toho nakoniec bude.